Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Święcona woda zadziałała, a wy atakujecie Krzyż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez pamiętam kupę lat temu jak w Pilawie w stawie szukali chłopaka, który utonął i chleb ze świeczka wskazał miejsce topielca. Coś w tym jest...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Palikot z wibratorem by sobie nie poradził. Teraz wiecie na czym polega wyższość moherowych nad tymi w myckach z Angory ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Negral napisał:
...
Goń się lucyferze !! WON z Polski !!
Ostatnio edytowany 31 sierpnia 2010 r. o 12:11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
toż to cud! trzeba ustawić krzyż na środku rzeki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak miska lekka sie unosi swiece widac z daleka nawet po ciemku. nurt znosi tak samo czy to topielec czy to miska wystarczy podążać za nurtem czyli miską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwerty napisał:
toż to cud! trzeba ustawić krzyż na środku rzeki.
Ustaw sam siebie na środku litewskiego najlepiej i naklej na czoło tabliczkę "idiota". Zrobisz furorę pacanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TA MAGIA DZIAŁA CHYBA TYLKO NA BUGU, BO CHŁOPCA Z KTÓRY UTONĄŁ W WIEPRZU W UJAZDOWIE TO I TAKIE CUDA NIE ODNALAZŁY. ZABOBON
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ileż to takich staropolskich przepisów i zwyczajów zostało skutecznie wytrzebionych przez chrześcijaństwo, które z brudnymi butami wdarło sie w nasze życie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszcie takie głupstwa, a potem się dziwcie, że na Lubelszczyźnie dalej panuje ciemnota. Proponuje kolejne tematy: czarny kot przepowiedział nieszczęście i baba się przewróciła, kobieta z Bździnowa rzuciłą urok na krowę sąsiada itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawie wszyscy wiedzą, że obraz Św. Teresy z palmą chroni od piorunów ale nie wierzą, tylko zakładają piorunochrony a to jest sprzeczne z wiarą katolicką i księża powinni takich napiętnować, tak jak napiętnowali tych co to wierzyli, że ziemia jest okrągła.Amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chce mi się wierzyć, że takie bzdury są w wydawałoby się szanowanej gazecie! Topielec został odnaleziony dzięki akcji poszukiwawczej strażaków. Czary-mary to tylko zbieg okoliczności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przecież Lech Kaczyński zginął bo miał żonę czarownicę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aleksy napisał:
A przecież Lech Kaczyński zginął bo miał żonę czarownicę...
Aleś ty dureń choćby z powodu że piszesz nie w temacie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie dziwne są raczej komentarze tych wierzących inaczej - niby tak naukowo nastawieni a faktu nie widzą. Nurkowie szukali, strażacy szukali - lecz nie odnaleźli - stara metoda się sprawdziła, to tylko wyśmiać - toż to zabobon, zaścianek, wsiocha, - a może nie każdy ma ochotę podążać ślepo za tzw. postępem cywilizacyjnym (niekoniecznie intelektualnym). Wiele niedawnych odkryć naukowych ma swoje głębokie korzenie w tradycjach i tzw. zabobonach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Ileż to takich staropolskich przepisów i zwyczajów zostało skutecznie wytrzebionych przez chrześcijaństwo, które z brudnymi butami wdarło sie w nasze życie !
w twoje nedzne zycie przeciez sie nie wdarlo. wiec w czym masz problem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
diavel napisał:
Nie chce mi się wierzyć, że takie bzdury są w wydawałoby się szanowanej gazecie! Topielec został odnaleziony dzięki akcji poszukiwawczej strażaków. Czary-mary to tylko zbieg okoliczności.
!!! tak topielca szukali wszyscy,ale bez skutku. dopiero kiedy pościli chleb się udało, odnaleźć wujka. więc mi nie mów że to jest czary-mary ty potentaty głupcze.... tylko postaw się na naszym miejscu jakby kogoś z twojej rodziny nie mogli znaleźć,czepiał byś się każdej deski ratunku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko rozumię tylko nie wiem dlaczego dopiero po trzeciej próbie wyszło ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aleksy napisał:
A przecież Lech Kaczyński zginął bo miał żonę czarownicę...
już mówiłem - prawda taka, mieliśmy kartofla mamy BURAKA, z woli ryżego cudaka, który zabronił wybrać sztucznego siurdaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...